Prijs: 19.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
De Profoon TX-115 is een analoge telefoon met antwoordapparaat met aparte voicemail geheugen toets voor eenvoudige toegang tot uw voicemails. Verder is het toestel voorzien van extra grote toetsen en beschikt over een pauze toets en een belvolume regelaar.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 225156 |
| EAN | 8712412613564 |
| Gewicht product | 378 gr |
| Hoogte product | 71 mm |
| Lengte product | 195 mm |
| Breedte product | 88 mm |
| Type(nummer) | TX-115 |
| Merk | Profoon |