Irwin voorboortjes hex 4/5/6mm, 3 stuks
Meest verkocht
Prijs: 13.09 euro
Dit product is uit ons assortiment
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 140953 |
| EAN | 5035048042205 |
| Gewicht product | 128 gr |
| Hoogte product | 175 mm |
| Lengte product | 20 mm |
| Breedte product | 20 mm |
| Type(nummer) | Voorboor, verzinkboor en schroevendraaier Super-Lok X62380 |
| Merk | Piranha |