Productomschrijving
Unieke boorpunt slipt niet weg en boort snel nauwkeurige gaten. Innovatieve, gepatenteerde punt voor snel, schoon en nauwkeurig boren.
De Piranha HI-TECH steenboor X58055-QZ met ronde schacht, is geschikt voor het boren in steen, beton, metselwerk en keramische tegels. De gehard stalen boor heeft een diameter van 16 millimeter en is voorzien van een gepatenteerde koper gesoldeerde wolfraam carbide punt voor braamvrije gaten. De Piranha HI-TECH steenboor X58055-QZ is ook geschikt voor bevestiging aan snoerloze boormachines.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 616952 |
| EAN | 5011402330621 |
| Gewicht product | 134 gr |
| Hoogte product | 150 mm |
| Lengte product | 16 mm |
| Breedte product | 16 mm |
| Type(nummer) | 16mm X58055-QZ |
| Merk | Piranha |