Philips wandlamp Skin
Productomschrijving
- Lichtbron: Inclusief
- Materiaal: chroom en kunststof
- Beschermingsklasse: IP44
- Energieklasse A++
De Philips skin is een fraaie chromen wandlamp die geschikt is voor in de badkamer. De lamp heeft een IP-niveau van IP44 en is daarmee spatwaterdicht en dus ideaal voor in de badkamer. De wandlamp wordt geleverd met twee energiezuinige LED-lampen en heeft een energieklasse van A++. De lamp is 6,9 centimeter hoog, 28 centimeter breed en 11 centimeter diep.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 527725 |
| EAN | 8718696122761 |
| Gewicht product | 315 gr |
| Hoogte product | 110 mm |
| Lengte product | 69 mm |
| Breedte product | 280 mm |
| Type(nummer) | Plafonniere |
| Merk | Philips |
Klantreviews
5 klantreviews
5 sterren
1 review
4 sterren
3 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
1 review
1 ster
0 reviews
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
5/5
Geweldige uitstraling
Ik heb vorige maand een badkamerlamp gekocht voor boven de spiegel. Een led lamp. Deze voldoet prima. Hij geeft goed licht en ook weer niet teveel. Precies een lamp die je daar wil hebben. Daarnaast ziet hij er ook nog erg mooi uit en dat allemaal voor een vriendelijke prijs.
CarolineMe
5 december 2018
4/5
PRIMA
Mooi licht, diffuus strooilicht over de 'niet badkamer muur', LED, dus zuinig.
Probleem is het strak op de muur bevestigen. Gewoon opschroeven op een bestaande wand-kontaktdoos is er niet bij. Met bewaarde oude afdekplaat en boren en schroeven lukt het.
Lamp dus prima, bevestigen lastiger.
meswe
29 februari 2020
4/5
Goed licht voor de spiegel
Geeft de badkamer meer warmte en meer licht voor de spiegel
ID
9 maart 2019