Productomschrijving
- Lampfitting:GU10
- Materiaal:Metaal
De Philips myLiving spot Forward aluminium combineert moderne vormgeving met functionaliteit tot een lamp die je binnenruimte in stijl weet te verlichten. De spot is een vorm van accentverlichting, wat betekent dat je de spot kunt gebruiken om een wand of object te verlichten. Zo creëer je precies de sfeer die je in je hal, keuken, woon- of slaapkamer wilt hebben. En omdat de spot richtbaar is, kun je dit altijd aanpassen en veranderen. De spot heeft GU10 fitting met een maximaal wattage van 35 watt.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 449701 |
| EAN | 8718696154250 |
| Gewicht product | 622 gr |
| Hoogte product | 12 mm |
| Lengte product | 7 mm |
| Breedte product | 7 mm |
| Type(nummer) | 531304816 |
| Merk | Philips |