Paviljoen Ancona
399.00
Prijs: 119.7 euro
Heb je de Club Karwei kaart nog niet? Vraag de kaart dan aan tijdens het afrekenen. Zo loop je de korting niet mis.
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Materiaal:Metaal
- Nokhoogte:228 cm
- Oppervlakte:8,7 m²
Deze zwart afgewerkte paviljoen geeft je tuin een luxe sfeer. Door middel van het schuifdak van zonwerend doek kun je ervoor kiezen om van de zon te genieten of even afkoelen in de schaduw. Met zijn ruime afmeting van 2,95x2,95 creeer je een fijne plek om onder te zitten, de hele dag en avond door!
Deze tuinpaviljoen is voorzien van een stevig staal gecoat frame. De nokhoogte is 228 cm.
Klantreviews
33 klantreviews
5 sterren
9 reviews
4 sterren
11 reviews
3 sterren
7 reviews
2 sterren
2 reviews
1 ster
4 reviews
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
5/5
Mooi product slechte handleiding
Prima product als ie eenmaal staat. Helaas is de beschrijving echt slecht, je moet veel dingen uitzoeken en dan nog is het onduidelijk. Voor de niet ervaren klusser een lastig product.
Paul
28 mei 2023
5/5
Geweldig Scherm heeft zware storm doorstaan
Mooi stijlvol scherm . Heel erg tevreden zelf een tweede erbij gekocht. Hij staat niet vast aan de grond maar heeft al een stevige wind doorstaan. Zelf de regen blijft erop drijven
Jolanda
28 juni 2020
5/5
Prima Paviljoen dramatische beschrijving
Als ie staat dan staat ie. Maar de beschrijving klopt vrij weinig van. Balken die aan de buitenkant zouden moeten zitten. Die zitten aan de binnenkant. 't is dat we zelf nog een beetje inzicht hebben. En dat we daardoor hem toch zonder beschrijving redelijk eenvoudig in elkaar hebben gekregen.
Robbin
28 juni 2020
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 132725 |
| EAN | 8711297026636 |
| Gewicht product | 28000 gr |
| Hoogte product | 2380 mm |
| Lengte product | 2950 mm |
| Breedte product | 2950 mm |
| Merk | Handson |
| N P K | 9998-9998-9998 |