Bison kombi lijm snel 2 componenten 24 ml
Meest verkocht
Beoordeeld met 4.7 van de 5 sterren, 43 klantreviews
Prijs: 12.79 euro
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 392772 |
| EAN | 4015000420013 |
| Gewicht product | 50 gr |
| Hoogte product | 215 mm |
| Lengte product | 120 mm |
| Breedte product | 29 mm |
| Type(nummer) | 100% |
| Merk | Pattex |
| N P K | 9998-9998-9998 |