Hoekset palletkussen Urban grijs - set van 3
Meest verkocht
Beoordeeld met 3.0 van de 5 sterren, 1 klantreview
50% korting, voordeelprijs: 59.50 euro met korting
Prijs: 119.00 euro
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 132718 |
| EAN | 8711297026728 |
| Gewicht product | 520 gr |
| Hoogte product | 60 mm |
| Lengte product | 280 mm |
| Breedte product | 290 mm |
| Merk | Handson |
| N P K | 9998-9998-9998 |