Productomschrijving
- Lampfitting:E27
- Materiaal:Metaal
Waarom zouden we een leuk ontwerp niet vermenigvuldigen? Met plafondspot Paulien krijg je twee lichtpunten in een modern en speels design. De hoogwaardige materialen, het kleurgebruik en verfijnde details maken Paulien compleet. De twee lichtbronnen kantel je bovendien naar de plekken waar je Paulien het hardst nodig hebt. Je bevestigt dit armatuur eenvoudig tegen het plafond en sluit het, indien gewenst, aan op een dimmer. Zo zet je niet alleen een trend, maar ook een heleboel sfeer in huis.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 179501 |
| EAN | 5411212083029 |
| Gewicht product | 680 gr |
| Hoogte product | 150 mm |
| Lengte product | 245 mm |
| Breedte product | 105 mm |
| Merk | Lucide |
| N P K | 9998-9998-9998 |