Livn vuurtafel Flare zwart
Prijs: 399 euro
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
- Kleurfamilie:Zwart
- Materiaal:Metaal
Stijlvolle buitenhaard voor optimaal comfort. Deze luxe buitenhaard, verwarmd jou terras op koele zomeravonden. Incl. keramische blokken, lavastenen en beschermhoes. Het enige wat de consument nog moet aanschaffen is de gasfles. Gasflessen met een inhoud t/m 5 kg kunnen in het model worden geplaatst.Gasflessen tot maximaal 46 cm hoogte passen onder de haard. Ook verkrijgbaar in betonlook.
Klantreviews
2 klantreviews
5 sterren
1 review
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
1 review
Meeste sterren klantreviews
5/5
Geweldige kenmerken
Ik ben erg tevreden over dit product omdat hij goed heet wordt.
Joe
30 juni 2021
1/5
gedeeltelijke levering van de blokken
slecht gebruik erg veel gas binnen 2 dagen gas fles leeg
henk
19 mei 2020
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 614438 |
| EAN | 8712757457571 |
| Gewicht product | 32000 gr |
| Hoogte product | 550 mm |
| Lengte product | 630 mm |
| Breedte product | 550 mm |
| Merk | Livin' flame |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie