Koffietafel Golia marmer grijs
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Ook verkrijgbaar als bijzettafel
- Tafelblad gemaakt van natuursteen
- Tafelpoten gemaakt van metaal
De koffietafel Golia is gemaakt van een topblad van marmer met een metalen onderstel. Deze tafel is ook verkrijgbaar als bijzettafel. Door deze twee afmetingen te combineren creeer je een leuke combinatie! Een ware eyecatcher in ieder interieur! Marmer is een natuurproduct, daar zal de uitstraling en patroon en oneffenheden af kunnen wijken van de getoonde afbeelding.
Levering
Dit artikel wordt als bouwpakket geleverd en is makkelijk te monteren met behulp van de bijgeleverde montage instructie.
Onderhoud
Voor het onderhoud van het marmer adviseren wij OA stone oil. OA STONE OIL is een professioneel middel voor het impregneren van graniet en natuursteen. OA STONE OIL creëert een onzichtbare beschermende laag op het oppervlak en brengt de kleur naar voren.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 196495 |
| EAN | 8720094495408 |
| Gewicht product | 16000 gr |
| Hoogte product | 450 mm |
| Lengte product | 600 mm |
| Breedte product | 600 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |