Prijs: 18.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
- Materiaal:Staal
Het uitzetijzer grijs 350mm is geschikt voor het openen van draairamen. Door een draairaam open te zetten op een bepaalde stand met behulp van dit uitzetijzer zorg je voor optimale ventilatie. Het uitzetijzer is op iedere stand vast te zetten door te stelring vast te draaien.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 596635 |
| EAN | 8711297412736 |
| Gewicht product | 366 gr |
| Hoogte product | 35 mm |
| Lengte product | 350 mm |
| Breedte product | 70 mm |
| Type(nummer) | Zwaar |
| Merk | KARWEI |