KARWEI stoffen lamellen lichtdoorlatend gewoon raam 22383 olifant grijs
2.0
1
5
1
1
vanaf
vanaf 111.00
77.70
Met Club Karwei
30% korting
30% korting op bijna alle (maatwerk) raamdecoratie alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. Velux en Vast Laag-artikelen
Aanbieding alleen vandaag nog geldig
- Levertijd ongeveer 15 werkdagen
- Gratis op maat gemaakt
- Gratis bezorgd in je bouwmarkt
Productomschrijving
Specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Kleurfamilie | Grijs |
| Meekleurende achterkant | Nee |
| Merk | Karwei |
| Type | Lamellen |
| Kleur | Olifant grijs |
| Kleurnummer | 22383 |
| FSC-keurmerk | Nee |
| Brandvertragend | Nee |
| Online only | Nee |
| Gerecycled | Nee |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Minimale breedte | 20 cm |
| Maximale breedte | 600 cm |
| Minimale hoogte | 40 cm |
| Maximale hoogte | 300 cm |
| Lamelbreedte | 89 mm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Collectie | Maatwerk plus |
| Gebruik | |
|---|---|
| Geschikt voor | Gewoon raam |
| Technische kenmerken | |
|---|---|
| Bedieningsmethode | Geen |
| Mate van verduistering | Lichtdoorlatend |
| Montage | In het kozijn Op het kozijn |
| Vochtbestendig | Nee |
| Isolerend | Nee |
