KARWEI rolgordijn verduisterend naturel (2378) 90 x 190 cm
Prijs: 49.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Kleurfamilie:Bruin
- Geschikt voor:Recht raam
- Mate van verduistering:Verduisterend
Het KARWEI rolgordijn verduisterend naturel (2378) 90 x 190 cm is ideaal voor elke ruimte. Het rolgordijn is niet alleen praktisch in gebruik, maar draagt ook bij aan de decoratieve uitstraling van je interieur. Daarnaast zorgt de stof voor een verduisterend effect en dat maakt het product uitermate geschikt voor slaap-en kinderkamers. Het rolgordijn is eenvoudig zelf in de breedte in te korten en wordt compleet geleverd met montage instructie en materialen. Door het decoratieve, functionele karakter en de eenvoudige montage, is het KARWEI rolgordijn ideaal als raamdecoratie.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 327324 |
| EAN | 8711297393691 |
| Gewicht product | 811 gr |
| Hoogte product | 1900 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 900 mm |
| Type(nummer) | 90x190 cm 2378 |
| Merk | KARWEI |
Klantreviews
1 klantreview
5 sterren
0 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
4/5
Maten van breedtes op verpakkingen
Het blijkt dat de breedte maat welke wordt opgegeven niet de breedte van het rolgordijndoek is. ik kocht een gordijn van 900 mm breed, maar de stof is maar 870 mm. Het zou erg handig zijn als zowel de totale breedte als de doekbreedte wordt vermeld.
Chefke
10 november 2016