KARWEI rolgordijn gewoon raam 28110 zand lichtdoorlatend op maat
vanaf
vanaf 64.65
48.49
Met Club Karwei
25% korting
25% korting op bijna alle (duo) rolgordijnen, ook op maatwerk alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. Vast Laag-artikelen
Aanbieding t/m 10-05-2026
- Levertijd ongeveer 15 werkdagen
- Gratis op maat gemaakt
- Gratis bezorgd in je bouwmarkt
Productomschrijving
Specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Kleurfamilie | Bruin |
| Meekleurende achterkant | Ja |
| Merk | Karwei |
| Type | Rolgordijn |
| Kleur | Zand |
| Kleurnummer | 28110 |
| FSC-keurmerk | Nee |
| Brandvertragend | Nee |
| Online only | Nee |
| Gerecycled | Ja |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Minimale breedte | 35 cm |
| Maximale breedte | 360 cm |
| Minimale hoogte | 30 cm |
| Maximale hoogte | 275 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Collectie | Maatwerk plus |
| Dessin of effen | Effen |
| Gebruik | |
|---|---|
| Geschikt voor | Gewoon raam |
| Technische kenmerken | |
|---|---|
| Bedieningsmethode | Geen |
| Mate van verduistering | Lichtdoorlatend |
| Montage | In het kozijn Op het kozijn |
| Vochtbestendig | Nee |
| Isolerend | Nee |
