KARWEI rolgordijn dakraam 28150 beige verduisterend op maat
vanaf
vanaf 197.02
137.91
Met Club Karwei
30% korting
30% korting op bijna alle (maatwerk) raamdecoratie alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. Velux en Vast Laag-artikelen
Aanbieding t/m 31-05-2026
- Levertijd ongeveer 15 werkdagen
- Gratis op maat gemaakt
- Gratis bezorgd in je bouwmarkt
Productomschrijving
Specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Kleurfamilie | Beige |
| Meekleurende achterkant | Nee |
| Merk | Karwei |
| Type | Dakraamrolgordijn |
| Kleur | Beige |
| Kleurnummer | 28150 |
| FSC-keurmerk | Nee |
| Brandvertragend | Nee |
| Online only | Nee |
| Gerecycled | Ja |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Minimale breedte | 35 cm |
| Maximale breedte | 150 cm |
| Minimale hoogte | 30 cm |
| Maximale hoogte | 150 cm |
| Algemeen | |
|---|---|
| Collectie | Maatwerk plus |
| Dessin of effen | Dessin |
| Gebruik | |
|---|---|
| Geschikt voor | Dakraam |
| Technische kenmerken | |
|---|---|
| Bedieningsmethode | Geen |
| Mate van verduistering | Verduisterend |
| Vochtbestendig | Nee |
| Isolerend | Nee |
