Handson Stroomkabel 3 x 1mm² Wit 15 Meter
Prijs: 21.99 euro
Snoerlengte:
Online niet beschikbaar
Dit product is online niet verkrijgbaar, maar wel in de bouwmarkt te koop.
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Binnen/buitengebruik:Binnen
- Kabeldikte:3x 1,00 mm
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 622855 |
| EAN | 8711297499669 |
| Gewicht product | 1064 gr |
| Hoogte product | 180 mm |
| Lengte product | 146 mm |
| Breedte product | 66 mm |
| Merk | Handson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie