OK Stekkerdoos 3-voudig RA Wit 1,5 Meter
Vast laag
Beoordeeld met 4.6 van de 5 sterren, 40 klantreviews
Prijs: 6.49 euro
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 581988 |
| EAN | 8711247904960 |
| Gewicht product | 106 gr |
| Hoogte product | 286 mm |
| Lengte product | 75 mm |
| Breedte product | 80 mm |
| Type(nummer) | GEA-004 |
| Merk | Handson |