88.
99
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve producten

Productomschrijving

  • Vollere waterstraal

Grohe

Comfort

De Grohe Vitalio Rain New handdouche heeft een diameter van 13 centimeter is voorzien van vier straalsoorten. Bij de Grohe Bokoma Spray® geven acht dynamische sproeiers een pulserende straal waarmee een ontspannende massage benaderd wordt. Bij de Grohe Rain O² geven fijne regenstraaltjes het effect van een zomerse regenbui op je lichaam. De Grohe Jet straal is een volle, krachtige straal die de huid tot in de puntjes stimuleert. Deze straal stimuleert de doorbloeding van de huid.

De Grohe Rain O² zuigt lucht naar de douchekop en wordt vermengd met water voor een vollere straal. Daarnaast zorgt Grohe DreamSpray® technologie voor een perfecte verdeling van het water.

Garantie

Op de douchesets, -koppen & s-slangen van Grohe heb je 5 jaar garantie.

Montage

Alle douchekoppen zijn voorzien van een universele 1/2" aansluiting. Je monteert de douchekop eenvoudig door deze handvast aan te draaien op de doucheslang. Je hebt dus geen gereedschap nodig.

De GROHE douchesets, -koppen en -slangen bieden je een heerlijke douche-ervaring. De diverse series zijn opgebouwd in design, formaat en functionaliteiten.

Lees meer

Specificaties

Product
Productnummer 500727
EAN 4005176969782
Gewicht product 360 gr
Hoogte product 13,5 cm
Lengte product 25 cm
Breedte product 5 cm
Merk Grohe
Algemeen
Aantal standen 4
Kleurfamilie Zilver
Lijn Vitalio Rain
KIWA keurmerk Nee
Kleur sproeiplaat Grijs
Anti-kalk Ja
Kleur Chroom
Materiaal Kunststof
Type Handdouche
Afwerking Verchroomd
Afmetingen
Diameter douchekop 130 mm
Algemeen
Waterbesparend Nee
Technische kenmerken
Volumestroomklasse D
Waterverbruik in liters/minuut bij 3 bar 9.5 L/min
Bekijk alle specificaties

Klantreviews

Recent bekeken